Carla is een vriendin op mijn Hyves.
Carla ken ik uit mijn jeugd.
Carla werd laatst heel boos op een VVD’er op mijn Hyves, toen die zei dat de relschoppers in Engeland hun kansen eens moesten grijpen. De VVD’er begreep niet waarom Carla zo kwaad werd.
Carla haar verhaal
Carla was gelukkig getrouwd.
Carla kreeg samen met haar man een dochtertje.
Carla haar man ging er vandoor.
Carla had zelf een niet zo goed betalend baantje, maar kon het redden.
Carla haar man weigerde alimentatie te betalen. Ook na drie rechtszaken.
Carla kreeg een hersenbloeding.
Carla kreeg een uitkering.
Carla moest verhuizen naar een achterstandswijk.
Carla was zo blij toen ze met behoud van uitkering in een sociale werkplaats mocht gaan werken.
Carla kreeg nog meer goed nieuws. De sociale werkplaats ging proberen haar over te plaatsen naar het bedrijfsleven.
Carla zag het weer even zitten.
Carla werd op kantoor geroepen. Vanwege de bezuinigingen kon de werkplaats haar niet meer helpen.
Carla wordt gepest in haar flat door immigrantentokkies, die haar weg willen hebben (hadden ook Nederlandse tokkies kunnen zijn, maar er wonen nu eenmaal allemaal immigranten).
Carla worstelt iedere dag om rond te komen in tweedehands winkels.
Carla is bang dat als haar dochtertje eerdaags een baantje vindt, dat ze het geld gaan inhouden op haar uitkering.
Gelukkig had de VVD-vriend een goede oplossing. Hij vond het triest voor Carla. Maar hij had een oom die al jaren misbruik maakt van een uitkering. Ze moest maar bij hem gaan klagen.
Carla stemt trouwens SP, omdat deze partij haar daadwerkelijk geholpen heeft toen ze helemaal klem zat.
Namens Carla,
Salonsocialist
“(hadden ook Nederlandse tokkies kunnen zijn, maar er wonen nu eenmaal allemaal immigranten).”
Saloonliberaal heeft uiteraard gelijk – in Nederland wonen nu alleen maar immigranten.
Overigens namens Saloonliberaal dien ik even te vermelden dat die sprookjes die we van hem moge lezen komen uit zijn originele bundel: “Eigen volk eerst!”
Maar daar hebben we dus geen moeite mee.
Carla kan toch net zo goed Fatma heten ?
Of heb ik iets belangrijks gemist?
Farah Schreef:
Fatma’s zijn niet zielig in die situatie maar profiteurs ….
nexus m. Schreef:
Tís denk ik goed bedoeld …
nexus m. Schreef:
Hij zegt toch: ‘het hadden ook Nederlandse tokkies kunnen zijn’
Farah Schreef:
Heb je de spijker op de kop getikt! 🙂
Laurent Schreef:
hij zegt het …maar houdt het bij immigranten….toch? 🙂
Als het immigranten waren, moet dat toch ook gezegd kunnen worden? Door zaken onder de mat te vegen, speel je alleen maar partijen als de PVV in de kaart. Overigens typisch asociale reactie van een VVD’er, maar het ergste is dat hij het ‘niet begrijpt’. Geeft te kennen hoe egoistisch en kortzichtig die gasten zijn. Iedereen met een uitkering is een ‘profiteur’ volgens de VVD, behalve de zakenlui die gouden handdrukken, bonussen, en dergelijke opstrijken, hun eigen salaris met tig procent verhogen en tegelijkertijd dat van hun personeel korten, dat zijn dan ‘managers’.
Mijn buurvrouwen hebben me verteld dat er een straat verder nogal wat Marokkaanse Tokkie-families wonen.
Daarom mogen hun kinderen niet alleen naar het speeltuintje.
Het hadden ook Hollandse Tokkie-families kunnen zijn…
Maar daar waar ik woon, wonen op een paar verdwaalde teleurgestelde koopappartementen-eigenaars, geen Hollanders.
Dat verhaal van die oom die misbruikt maak hoor ik wel vaak van VVD stemmers, is dat iets wat ze samen afgesproken hebben ofzo. Want het is altijd een “Oom” en hij maakt altijd misbruik. En als je dan vraag om bewijs dan istie er niet of is het “JA IK WEET TOCH ZELF WEL WAT MIJN OOM DOET!”
Farah Schreef:
Dat had zo kunnen zijn, maar ze heet Carla. En Carla is geen racist, maar wordt geplaagd door haar buren die toevallig immigranten zijn. De vraag is natuurlijk waarom er veel immigranten in een achterstandswijk wonen. De PVV zal zeggen dat dat komt, omdat ze weigeren hun kansen te pakken.
Carla is in ieder geval, ondanks alles, geen PVV aanhanger geworden. Zij beseft, dat burenellende niets met Immigranten te maken heeft.nexus m. Schreef:
Wat je in ieder geval niet moet doen is dingen verdoezelen, omdat je bang bent dat er racisme in het spel is.
Het verdoezelen van problemen lost nooit iets op. Wel weer een mooi onderwerp om over te schrijven.
Nexus bedankt.
Salonsocialist Schreef:
Graag gedaan.
Je heb wel aantal jaren achterstand, zoals van je stukken te lezen is, op de lengte waar xenofobie/racisme dagelijkse kost in Nederland geworden zijn, waarvan getuige de huidige regering met PVV voorop.
Overigens ben ik niet bang om problemen met de naam te noemen, zie mijn reacties over dagelijkse problematiek die stelselmatig onder het tapijt in Nederland gewogen wordt – wat de meerderheid van de maatschappij blijkbaar nog angstig voor is en men probeert tevens langs deze weg een radicaal rechtse partij als PVV als normaal (salonfähig – om binnen je eigen taalgebruik te blijven) voor te stellen.
De wortel van deze kwalijke verschijnsel ligt in de typische kleinburgerlijke voorstelling van zaken waar jou stukken deel van uitmaken. Altijd verkapt rechts tendentieus. Dus ik blijf je steeds van antwoord dienen.
Gooi maar die obsolete naam Saloonsocialist weg, mij kun je geen rad meer voor ogen draaien en ga voor de heldere en passende Saloonliberaal, wil je?
Dan weten we beiden waar we het over hebben.
nexus m. Schreef:
Ik blijf me naam niet veranderen. Ik ben wel een draaikont, maar er zijn grenzen.nexus m. Schreef:
Zo leeft iedereen in zijn eigen waarheid.
Dehnus Schreef:
Bewijst dat de VVD één grote inteeltkliek van Volendams formaat is , ze hebben allemaal diezelfde oom …
@Nexus M. of je iets minder aanvallerig wil reageren en ook iets minder algemeen wil kritiseren. Bij voorbaat dank.
jvdheuvel Schreef:
Ik heb er ook moeite mee Nexus , maar zie het als een oefening in geduld wanneer de PvdA stopt gedoogpartij te zijn of Links nodig heeft voor een kabinet zullen we weer tot onze oren in de Salon-socialisten zitten 😀
Salonsocialist Schreef:
Contradictio in terminis. Draaikont kent geen grenzen. Tenminste is je voorbeeld typerend.