14 gedachten over “PVV welkom op Dodenherdenking”

  1. “Zoals men dat ook met een delegatie van oud-NSB’ers of SS-veteranen zou doen, inderdaad.”

    Mei Li Vos zou zeker dit bedoeld hebben en dat valt goed te begrijpen.

    Vreemd dat Wilders 4 en 5 mei nog niet als “Linksch komplot” bestempelt heeft?

  2. Ik hoop voor Wilders en zijn achterban dat Gretta Duisenberg ook komt.

  3. Een verkeerde beslissing.
    Dit soort bruinhemden hebben hier niets te zoeken.

  4. Maar eigenlijk herdenkt de PVV daar de slachtoffers van het socialisme.

  5. Andreas Schreef:

    Maar eigenlijk herdenkt de PVV daar de slachtoffers van het socialisme.

    Eigenlijk hebben ze daar dus niks te zoeken.

    Laat ze een andere dag voor hun eigen herdenking kiezen.

  6. Sofia van der Linde Schreef:

    Laat ze een andere dag voor hun eigen herdenking kiezen.

    Dat zit mij eigenlijk nog het meeste dwars.

    Als je persé de slachtoffers van Willem Drees wil herdenken, doe dat dan niet op 4 mei en als je “trots alle PVV’ers (te weten: één stuks) wil vertegenwoordigen”, doe dat dan meteen óók maar op een andere dag. 😛

  7. Sofia van der Linde Schreef:

    Laat ze een andere dag voor hun eigen herdenking kiezen.

    PVV zijn gewoon ordinaire profiteurs die naar hun eigen gewoonte ergens weer proberen mee te liften. Schandalig!

  8. “Zoals men dat ook met een delegatie van oud-NSB’ers of SS-veteranen zou doen, inderdaad.”

    Toen ik was gestopt als hoofdbeheerder bij Partyflock en ultrarechts zomaar opeens weer alle ruimte kreeg (goh, wat een toeval 😛 ) ontdekte een onderzoeksjournalist dat daar een aantal ronselaars voor extreemrechts aktief waren (waarvan minstens één organisatie verboden in Nederland) en stuurde de Pf-helpdesk een compleet dossier over deze onverlaten.

    Antwoord van de helpdesk: “Zolang ze zich aan ons beleid houden zijn ze hier welkom“.

    Yep, dat “welkom” klinkt érrug bekend. 😐

  9. De zichtbare aanwezigheid van PVV-ers bij de Dodenherdenking schoffeert de nabestaanden. Socialisme de schuld geven van de Holocaust is een vorm van Holocaustontkenning.

    Persoonlijk zou ik het prima vinden als zichtbare PVV-ers keihard werden aangesproken door Socialistische Verzetsstrijders op hun lidmaatschap van een criminele organisatie. De PVV doet systematisch aan laster en verdient daarmee het predicaat misdadige organisatie ten volle.

  10. Sofia van der Linde Schreef:

    Socialisme de schuld geven van de Holocaust is een vorm van Holocaustontkenning.

    Klinkt eigenlijk wel als iets waar misschien eens een proefproces aan moet worden gewijd.

  11. #10 Mee eens. Maar waarom ontstaat de commotie nu pas, door een artikel van Mei Li Vos, terwijl de herdenking op 4 mei van de slachtoffers van het (nationaal)socialisme al twee jaar in het PVV-programma staat?

  12. Sofia van der Linde Schreef:

    zichtbare PVV-ers keihard werden aangesproken door Socialistische Verzetsstrijders op hun lidmaatschap van een criminele organisatie

    Ah! Maar er is helemaal niemand lid van de PVV.

  13. Ik gebruik PVV’er in de zin van persoon die voor de PVV werkt en/of aanhanger is van deze eenmansstichting.

    Ik vind dat Wilders & Bosma specifiek aangesproken moeten worden op hun laster.

  14. Ach Hero Brinkman was toch bij de dokwerker dit jaar , dat was nog hypocrieter !!!
    Het word tijd voor aparte Fascisten-vrije herdenkingen

Reacties zijn gesloten.