PVV: politie moet met scherp schieten op relschoppers in Schilderswijk (maar niet in Duindorp)

De politie moet volgend jaar in de Schilderswijk met scherp schieten op mensen die vuurwerk naar agenten gooien. Dat vindt de fractie van de PVV in de Haagse gemeenteraad.

Tijdens de jaarwisseling was het nogal onrustig in de Schilderswijk. Op enkele plekken werden agenten bekogeld met vuurwerk. Voor de PVV dus aanleiding te pleiten voor standrechtelijke executie van de daders: “Bent u bereid om in overleg met de driehoek deze geweldsinstructie voor politieagenten te bespreken zodat er in de toekomst met scherp kan worden geschoten op tuig dat levensgevaarlijke vuurwerkbommen op onze agenten gooit”. Overigens is dat van die vuurwerkbommen nogal overdreven, maar daar maalt men bij de PVV niet om.

Opmerkelijk genoeg zwijgt de PVV over het gedrag van de eigen aanhang die al sinds mensenheugenis tijdens de jaarwisseling de halve stad sloopt en dit jaar op een haar na heel Scheveningen in de hens zette.

Bron: Omroep West