Herman Wijffels(CDA): Henk Bleker speelde bestuurlijk-ethisch dubieuze rol tijdens Bruin I

Zo die mag gekke Henkie even in zijn zak steken, het zal je gezegd worden door een van je eigen partijmastodonten:

Oud-informateur en CDA-prominent Herman Wijffels ziet niets in Henk Bleker als nieuwe CDA-leider. Volgens Wijffels heeft Bleker na de verkiezingen van 2010 een bestuurlijk-ethisch dubieuze rol gespeeld. ‘Die heeft vooral toekomst bij zijn pony’s’, zei Wijffels voor de radiomicrofoon van de KRO.

Nee mensen, dat PVV-verleden ligt helemáál niet lekker binnen het CDA, daar gaat nog een en ander afgerekend worden binnenskamers. En terecht.

2 gedachten over “Herman Wijffels(CDA): Henk Bleker speelde bestuurlijk-ethisch dubieuze rol tijdens Bruin I”

  1. Als het CDA wat beter naar Wijfels had geluisterd de afgelopen jaren dan waren ze ook niet zo afgezakt tot het niveau Boerenpartij met glibber Henkie als 21e eeuwse variant op Boer Koekoek:-D

Reacties zijn gesloten.