Je moet blijkbaar hoogleraar “Recht en bestuur” zijn om administratiekosten bij een bekeuring aan te vechten. Dit is gebeurd en de hoogleraar is in het gelijk gesteld. Het resultaat is dat iedereen deze steekpenningen kan terugeisen.
Het kan zijn dat de dienst van Ivo “De Damslapers hebben het gedaan” Opstelten nog eens in beroep gaat omdat ieder zakcentje is meegenomen.
Corruptie heet in Nederland administratiekosten
2 gedachten over “Corruptie heet in Nederland administratiekosten”
Reacties zijn gesloten.
Bezwaar of beroep aan kunnen tekenen tegen de overheid, en dat dat voor iedereen betaalbaar blijft, het is natuurlijk allemaal heel cruciaal. Maar als je dan bedenkt dat sinds 1994 geen enkel overheidsbesluit met succes is aangevochten (men kan alleen o.g.v. procedurefouten gelijk krijgen) vraag je je af wat het allemaal voor zin heeft zolang dat het geval blijft.
Het is een formaliteit die de machthebbers de gelegenheid geeft om te beweren dat er toch een vorm van democratie nog steeds bestaat. 😉