De voortdurende oorlog van Wilders tegen het staatshoofd

Het Nederlandse staatshoofd is op bezoek bij de sultan van Oman, die hier in de kop Opgewekt wordt genoemd, vrolijk, oftewel: gay – het slechtstbewaarde geheim over deze putschist die de Royal Air Force zijn onderdanen heeft laten bombarderen. Allez, we klappen er niet van want de Shell wilde het zo. En weer bezoekt Beatrix een moskee, maar Máxima heeft een redelijk kort ensemble aan. En er worden volop zaken gedaan. De Nederlandse wapenindustrie heeft haar grootste afnemers aan deze koninkrijken.

Geen verstandig mens zou er aandacht aan besteden als er niet al eerder gezemeld was over het koninklijk bezoek aan andere monarchieën op het Arabisch schiereiland.
De Volkskrant biedt een tijdlijn aan van de confrontatie die de geachte afgevaardigde Wilders voortdurend met het staatshoofd zoekt.
Je proeft er zo het volkse republikanisme-zonder-republikeinse-gezindheid achter: “ze doen het allemaal van onze centen”.

Opmerkelijk in het Volkskrantoverzicht: er wordt melding gemaakt van twaalf van terrorisme beschuldigde Somaliërs die met Kerst 2010 waren gearresteerd in Rotterdam. Dat de aantijging op geen enkele manier hout sneed en dat het dus een puur racistische klopjacht was wordt de kwaliteitskrantlezer en Wilders bespaard. Zo gaat dat in Nederland anno 2012.

14 gedachten over “De voortdurende oorlog van Wilders tegen het staatshoofd”

  1. Dat is het echte populisme. Wilders is een volksmenner die mensen tegen de orde op zet en zich voordoet als onafhankelijke. Ondertussen is hij de door de orde zelf gecreeerde vijand en een totale sell out.

  2. Het is goed dat Beatrix, Wilders heeft uitgekotst. Onze Koningin past zich volledig bij de cultuur van het
    bezochte land aan. Wilders vergeet blijkbaar, als grote vriend van Israel dat je bij een bezoek aan de
    klaagmuur ook niet in een korte-broek mag verschijnen.
    Wilders spreekt verder, dat de vrouw in Oman wordt onderdrukt. Wel 70procent op de universiteiten zijn
    vrouwen konden we horen op het NOS journaal in Oman.

  3. jocghum Schreef:

    Wel 70procent op de universiteiten zijn
    vrouwen konden we horen op het NOS journaal in Oman.

    Geld ook voor Iran die 70% vrouwen .. maar daar hoor je het journaal niet over …

  4. Dus het PVV verhaaltje over de vrouwenonderdrukking lijkt maar de zoveelste fabeltje te zijn….van de christelijke tempelier. 🙂

  5. Het is prima dat Wilders zich zo afzet tegen het koningshuis. Opvallend dat hij dit zo verkeerd inschat. Een heel groot deel van de bevolking wil geen geld uitgeven aan het koningshuis maar tegelijk zijn ze erg populair.

  6. Lex Schreef:

    Het is prima dat Wilders zich zo afzet tegen het koningshuis. Opvallend dat hij dit zo verkeerd inschat. Een heel groot deel van de bevolking wil geen geld uitgeven aan het koningshuis maar tegelijk zijn ze erg populair.

    Zo lang The King of Queens Albert Verlinden Trix en haar broed niet laat vallen maakt Wilders geen kans 😀

  7. Lex Schreef:

    Het is prima dat Wilders zich zo afzet tegen het koningshuis. Opvallend dat hij dit zo verkeerd inschat. Een heel groot deel van de bevolking wil geen geld uitgeven aan het koningshuis maar tegelijk zijn ze erg populair.

    Het koningshuis kost ons 120 miljoen per jaar. Er werken 800 mensen. Omgerekend dus € 150.000 pppj
    Wilders kost aan bewaking 3 miljoen per jaar waarvoor 8 mensen in touw zijn. Dus € 375.000,- per jaar.

  8. Laat Majesteit maar korte metten maken met de bruine rechtse drek.
    Want Wilders’ ego kan haar niet genaken, zijn schuine ziel is grauw en lek.

  9. igo_b Schreef:

    @ Henk Veldman:
    Allebei afschaffen dus?

    Het koningshuis kan eventueel, maar bedenk dat als je de bewaking van Wilders afschaft, dat dat dus ten koste gaat van de veiligheid van de omgeving van Wilders plus dat er dan veel minder omzet is in de omgeving waar die veilgeheidsmensen wonen. Die hebben immers minder inkomsten.

  10. Al.B,

    Iran zal onze Koningin onde het heudige bewind nooit gaan of mogen bezoeken. Er is een algemene
    boycot tegen dat land.

  11. jocghum Schreef:

    Al.B,
    Iran zal onze Koningin onde het heudige bewind nooit gaan of mogen bezoeken. Er is een algemene
    boycot tegen dat land.

    En haar mams was goede vrienden met de Pavlavi “Shah” .. De Oranjes hebben een leuke verzameling Iraanse kunst waaronder mijn favorite schilder Farichan …

  12. AL.B.
    Vroeger hete Iran toch Perzie? Of ben ik daar mis mee.

    Heel de westelijke wereld stond achter de Shah van Perzie.

  13. jocghum Schreef:

    AL.B.
    Vroeger hete Iran toch Perzie? Of ben ik daar mis mee.
    Heel de westelijke wereld stond achter de Shah van Perzie.

    Het heette toen al Iran , Perzië is een zuiver westerse naam ..

Reacties zijn gesloten.