Brekend: de volgende groep verongelijkte rechtse subsidieslurpers heeft zich gemeld! Naar nu pas blijkt worden Nederlandse vissers van hun land verjaagd, opgesloten in interneringskampen, gedwongen gedeporteerd en afgeslacht:
Ook vissers melden zich op de Dam in Amsterdam: “We worden verdreven als indianen” https://t.co/6BqLpbvGIT pic.twitter.com/uuqXfYV9gr
— NH Nieuws (@NHNieuws) December 13, 2019
Eerder wist de agrarische sektor al te melden dat DE ELITE bezig is Nederlandse boeren in vernietigingskampen te vergassen:
Je zal als boer toch achter deze lul van het @FarmersForce aanlopen. Wie is dan eigenlijk de grootste lul vraag ik mij dan af. pic.twitter.com/WIiVJGkinS
— Hendrik (@Agent_327) December 13, 2019
Overigens bleek vandaag dat Führer Mark van den Oever van de Farmers Defence Force het afgelopen jaar ruim 25.000 euro aan Europese subsidies ontving:
Mark van den Oever, ‘strijder’ en voorman van boerenverdedigingsleger @FarmersForce blijft erbij dat de #holocaust ‘n passend vergelijking is voor het lot van de #boeren. De nood is immers hoog: vorig jaar harkte hij iets minder dan € 26.000 EU-subsidie binnen voor zijn bedrijf. pic.twitter.com/mozfVOJKuv
— MHJ van den Berg ?????? (@mhjvandenberg) December 14, 2019
Een deel van de subsidie die @FarmersForce-voorman Van den Oever jaarlijks ontvangt, dankt hij overigens aan wat hij noemt ‘#klimaatsalafisten’: € 5.647 voor ‘klimaat- en milieuvriendelijke landbouwpraktijken’.
— MHJ van den Berg ?????? (@mhjvandenberg) December 14, 2019
Uitgelichte afbeelding: vissersschip uit Urk, de cocaïne-hoofdstad van Nederland – Door Joost J. Bakker from IJmuiden – UK-246 Cocordia UrkUploaded by Oxyman, CC BY 2.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=15831962