Na het debacle met Bram Moszkowicz had VNL dan eindelijk weer een nieuwe lijsttrekker gevonden in de charmante persoon van Jan Roos, die zijn Geenpeilsucces graag leek te willen verzilveren, evenals naar later bleek Thierry Baudet en vandaag Jan Dijkgraaf.
VNL werkt samen met andere xenofobe en Europa-allergische sukkels in de Europese fractie ADDE. Althans, tot voor kort. Voorzitster Laure Ferrari van de ADDE stuurde kortgeleden namelijk dit bericht aan Joram van Klaveren van VNL:
We hebben altijd plezierig met elkaar samengewerkt, en ik hoop dat je het met me eens bent dat we de laatste twee jaar veel tot stand hebben gebracht. Helaas heeft Jan dat vorige week donderdag en vrijdag volkomen verpest […] Bij het ADDE-diner van donderdag presteerde hij het om twee afvaardigingen én onze Amerikaanse gasten te schofferen. Ik heb hem daarom aan een andere tafel geplaatst bij de European Freedom Award, zodat we een diplomatiek schandaal zouden kunnen voorkomen. (FTM)
Je verwacht het niet. Lees voor meer details verder op Follow The Money