Het wordt met het uur spannender: zojuist werd bekend dat Trump niet alleen Steve Bannon, maar ook schrijver Michael Wolff voor de rechter dreigt te slepen. De advocaten van Trump hebben vanmiddag (Nederlandse tijd) een cease-and-desist brief aan Wolff en uitgever Henry Holt gestuurd. Mocht Wolff’s boek Fire and Fury: Inside the Trump White House gepubliceerd worden, dan dreigen Trump’s advocaten met juridische stappen tegen zowel Wolff als Holt.
NEW this am: Trump attorneys send cease-and-desist letter this morning to Wolff and book publisher @HenryHolt demanding they stop publication and issue an apology to @realDonaldTrump for defamatory statements made thus far.
— Carol Leonnig (@CarolLeonnig) January 4, 2018
Wolff beschrijft in Fire and Fury: Inside the Trump White House het reilen en zeilen van Trump’s regime. Samenvattend: Trump is een dementerende halve analfabeet, die zijn presidentschap uitsluitend ziet als een kans zichzelf te verrijken. Voor ons komt die conclusie niet als een verrassing, maar Trump en zijn directe omgeving zijn om voor de hand liggende redenen not amused. Wordt vervolgd.