Syriza haalt alvast de eerste overwinning binnen

syrizaHet hoogste doel van Alexis Tsipras die succesvol de Linkse coalitiepartij Syriza  in Griekenland aanvoert is herziening van de schulden die door de Europese Trojka opgelegd zijn. Deze zware schulden doen de Griekse burger elke dag steeds iets meer economisch wurgen zonder enige uitzicht op betere tijden. Er is geen uitkomen aan, terwijl de enige profiteurs ervan de banken van de Noordelijke Europese landen zijn.

Om een reële kans te bieden voor herstel van de Griekse economie heeft Tsipras reeds lang voorgesteld dat er een herstructurering van alle schulden zou moeten plaatsvinden. Griekenland zou daarmee het recht krijgen om een succesvol werkende economie te mogen opbouwen waar ook de Griekse burgers het leven mee zouden kunnen opbouwen.

Volgens berichten  uit de Duitse pers (Die Welt) is men in de achterkamertjes van de EU met oog op de komende overwinning van Syriza bij de Griekse verkiezingen reeds bezig om een vermindering van de Griekse schuldenlast te bespreken.

Hup Syriza!