Gisteren heeft Toine van Bergen tegen de Gelderse PVV-leidster en -senator Marjolein Faber, vanwege haar uitspraak op twitter, aangifte gedaan.
Haat zaaien tegen vluchtelingen is wat Van Bergen haar verwijt en dat terwijl de kinderen op grond van VN-verdragen verplicht naar school moeten.
Toine van Bergen heeft een punt en laat de rechtelijke macht maar beslissen of Faber, die dezelfde dag de trom sloeg vanwege de geslaagde #kominverzet actie waardoor een totaal onschuldige kookavond met gevluchte Syrische vrouwen werd afgelast, over de grens is gegaan.
Op twitter werd er natuurlijk door al dan niet in de kast zittende pvv-volgelingen in alle toonaarden geprotesteerd en op de man gespeeld.
In de ogen van de in de schimmige rechtermarge opererende Bart Schut is het een “nep aangifte” van een “aandachtshoer”.
Dezelfde Bart Schut, die bij een klein beetje verbaal geweld van de oprichter Krapuul direct naar het politiebureau rende.
Mogen wij dat op zijn zachtst gezegd hypocriet noemen?