‘Ik kan leven met de nieuwe zorgkosten van het kabinet, die komende Prinsjesdag bekend worden gemaakt’
In het kader van de tweepuntnullisering van Krapuul publiceren wij voortaan dagelijks een prikkelende stelling op de site, getiteld “Breinstürm des Tages”. Hierover kunt u naar hartenlust met elkaar in discussie. Een Breinstürm des Tages geeft niet DE mening van krapuul, of van DE redactie weer. Het tegendeel kan zelfs waar zijn. Wij zijn juist benieuwd naar uw (onderbouwde) standpunten.
Tweeledig antwoord:
Ermee kunnen leven in de betekenis van “dat bruintje het wel kan trekken”?
Ja, maar het wordt vermoedelijk wel krap!
(en helaas ken ik genoeg mensen, voor wie het antwoord daarop ook al “nee” is.)
Ermee kunnen leven in de betekenis van “dat bruintje het geen perfide ontwikkeling vindt”?
Néé, nee, nee en nog duizendmaal néé…
😡 😉
Als je (er) niet (mee) kunt leven, hoef je het ook niet meer te betalen.
Er zijn nu al 300.000 gezinnen die het niet meer kunnen betalen.
Er zullen er nog veel bijkomen.
Door deze maatregel ga ik mijn extra verzekering opzeggen.
Ze maken de zorg onbetaalbaar.
Als steeds meer mensen niet meer betalen, gaan ze de mensen uit de verzekering zetten.
Dan hebben ze wat ze wilden : een Amerikaans systeem.
Theo Gerris Schreef:
Theo ziet het goed.
Het grappige ervan is dat verzekeringen, investeerders zullen hun winsten alsmaar stijgen zien terwijl de maatschappelijke zorg zal er op achteruit gaan. Het is maar wat je kiest, weetjewel.
In een integer politiek stelsel zou men eerder de verzekeringen vragen om hun jaarrekening openbaar te maken voor dat er men überhaupt aan reformen gaat denken. Nu houden ze alles geheim en daarom mogen ze tevens steeds roepen dat ze niet voldoende hebben.
Maar ja. de moslims pesten is veel belangrijker.
@5: Nexus M.
Fase 1:
De zorgpremies zullen ze laten stijgen. Nu ben je nog verplicht de premie te betalen. Straks kunnen veel mensen die premie niet meer dokken, bijvoorbeeld omdat de zorgtoeslag wordt afgeschaft.
Dan komt fase 2:
Het verplicht verzekeren en betalen wordt afgeschaft. Er zullen mensen ( arme meestal) niet meer verzekerd zijn. Daar zitten de marktdenkers ( net als in de VS) helemaal niet mee. Jammer dan, zoek het maar uit arme mensen, ”wij” hebben het goed voor mekaar.
Fase 3:
De gezondheidszorg zal vrijwel volledig geprivatiseerd zijn met private ziekenhuizen waar het plebs niet mag komen.
Wat er nog is aan andere ziekenhuizen zal tweede- en derderangs zijn.