Eerder al werd Ben Knapen (CDA) benoemd tot staatssecretaris van Buitenlandse Zaken. Knapen is wegens wanbeleid met een leuke premie van 1, 5 miljoenbij PCM weggestuurd en mag gewoon meeregeren in dit kabinet.
CDA’er Paul Russell had wegens belastingontduiking zijn senaatszetel afgestaan, maar ja hoor, hij komt weer terug. Aanstaande dinsdag wordt hij weer beëdigd.
Gaat goed zo met het CDA, een bewindsman aanstellen die wegens wanbeleid ergens wordt weggestuurd en een lid van de senaat die problemen heeft gehad met belastingontduiking. Ook vraag ik me af of hoe iemand die gewoon ambtenaar is een tekening van 335.750 dollar kan kopen. Klinkt dat plan van de SP van 10% inleveren toch niet slecht.
Hij is niet gewoon ambtenaar. Hij is advocaat. Lees je eigen links, op z’n minst. 😉
Tsja CDA-ers met een rechts postuur vind je nu eenmaal in de fraudeleuze hoek. Menig CDA gemeente/provincie politicus heeft een strafblad (of zou moeten hebben) waarbij corruptie op no.1 staat. En niet geheel toevallig in Brabant en Limburg
#1 Vond dit leuker staan 😆
Onze criminelen zijn nooit echt criminelen, hé! Dat weet je toch?
Alleen de anderen zijn echt criminelen. Op hetzelfde manier ook met de paspoorten.