Nee, dus op 3.57 van de uitzending van Een Vandaag horen we onze Venlosche Geelkuifmakaak met het schuim op zijn lippen briesen dat hij het niet accepteert dat men bij demonstraties de Hitlergroet brengt of men met vlaggen met hakenkruizen zwaait.
De man heeft blijkbaar een feilloos inzicht in het intellect van zijn electoraat, want elke politicus die ook maar een gemiddelde intelligentie ervan zou verwachten zou niet denken dat men zou vergeten dat nog slechts eind vorig jaar men enthousiast al – sterk met de NSB geassocieerde – Prinsevlaggen zwaaiend en Hitlergroetend bij het enorm zinvolle protest van de PVV tegen het regeringsbeleid stond, en dat de volgende dag de voltallige PVV-fractie met diezelfde NSB-vlag op de revers liep te pronken.
Vanzelfsprekend wordt dit saillante punt niet door de comateuze dan wel zelf rabiaatrechts angehauchte verslaggever te berde gebracht, zoals wij dat al tien jaar gewend zijn van de MSM.
Kortom, en ten overvloede: als u PVV stemt bent u een gevaarlijke Pieter Baancentrumkandidaat met het geheugen van een amoebe.
03:01 “…en dat WE niet eens die wijk in mogen!”
Aha?
Hoho, amoebes hebben wel degelijk leervermogen…
Voor de duidelijkheid….
Dit is de ISIS vlag :
http://www.aspistrategist.org.au/wp-content/uploads/2014/06/ISIS-Flag.jpg
En dit is een algemene vlag met geloofsbelijdenis, ook wel gebruikt door Jihadisten maar
niet algemeen aan ISIS toe te schrijven :
http://3.bp.blogspot.com/-6HiE3b9gffo/U6197rpWsRI/AAAAAAAArUM/ExvlYcZZ3FU/s1600/islam-jihad-flag-al-rayajpg.jpg
Dan hebben we hier de Nazi vlag :
http://www.algemeiner.com/wp-content/uploads/2012/08/Nazi-flag.png
En de door de NSB gebruikte princevlag :
http://www.crwflags.com/fotw/images/n/nl-princ.gif
En de vlag met het NSB logo :
http://www.vecip.com/images/nsb%20vlag.bmp
Meer over Islamitische vlaggen in het algemeen vindt u hier :
http://en.wikipedia.org/wiki/Islamic_flags
Dit voorval bevestigt nogmaals extra sterk dat Wilders dondersgoed weet wie zijn electoraat vormt – ranzige extreem-rechtse gefrustreerde luitjes en tevens dat de krankzinnige uitlatingen van de PVV-leider diezelfde extreem-rechtse troepen als vliegen op honing doet aantrekken.
De rest is PR-retoriek.
Deze website heet Krapuul en de berichten zijn ook krapuul.
Net als dit bericht wat echt als kut op dirk slaat.
Met andere woorden Krapuul “afval”
Lex
Inhoudelijk nog wat te melden?
Nee? Doei, Lex.