Den Haag dupeert met subsidiekorten

De gemeente Den Haag kort de subsidie van tien (semi-)publieke instellingen die bestuurders boven de Balkenendenorm betalen. Het bedrag boven de norm van 193.000 euro wordt in mindering gebracht op de subsidie van vorig jaar. Dat meldt de NOS. (NRC)

Je kort dus instellingen omdat die graaiers te veel betalen en daarmee dupeer je dan mensen die afhankelijk zijn van deze instellingen. Is het niet beter om de graaiers hun teveel betaalde terug te laten betalen? Er zijn toch twee partijen debet aan het gepleegde? Niet alleen de instantie wist dat dit niet kon/mocht, ook de graaier was hiervan op de hoogte. Waarom is het zo dat graaiers er toch altijd mee weg komen?

1 gedachte over “Den Haag dupeert met subsidiekorten”

  1. Graaiers komen ermee weg omdat zij het boegbeeld van onze economie zijn. Zij zijn ‘de hardwerkende Nederlander’ waar Rutte constant over orakelt en ze krijgen er van die schaterende schertsfiguur ook nog eens € 1000,- bij.

Reacties zijn gesloten.