Die pet past ons allemaal

Politie
foto: Combiner

Nee, het gaat helemaal flex met de politie de laatste tijd.

Afwijkend T-shirtje, hetzij bij een Sinterklaasintocht of een koningsinhuldigingetje? Tegen de grond werken, afvoeren, uitkleden en even grondig in het kruis tasten.

Als bejaard omaatje per ongeluk een verkeerde afslag nemen? Niet troosten of geruststellen, nee gewoon bekeuren.

Ook de Stadskapo’s doen vrolijk mee. Delinquente kleuters die wat bloemetjes plukken voor oma op een veldje voelen ook onmiddelijk de Sterke Arm der Wet.

En iemand die met een ‘bijl’ loopt te zwaaien schiet je gewoon zeven keer in de rug (behalve als het Hero Brinkman is), want het OM vindt dat helemaal toppie.

2 gedachten over “Die pet past ons allemaal”

  1. ‘Goed Volk’ is lid van den NSB….
    Ik vraag me trouwens af wat erger is voor die oma: die 130 euro boete of het feit dat een fascist het voor haar opneemt…allemachtig wat een kutland is Nederland geworden zeg.
    Hoe het ook is, wordt het zo langzamerhand niet tijd de zwart geüniformeerde bendes te ruimen? (oepsss…)

  2. je kan ook niet anders verwachten ,met twee rand debielen die dit beleid propeganderen in de top van het OM . Nederland glijd steeds meer af ,en zelfs de rechtspraak heeft er onder te lijden .Maar dat is schijnbaar de kant die dit donkerbruine kabinet op wil .

Reacties zijn gesloten.