Nieuwe Geert Wilders produktlijn!

Geert Wilders is namelijk gedeponeerd als officieel merk, zo lezen wij. Ter bescherming van zijn naam is dat op zichzelf niet nodig, aldus hoogleraar Intellectueel Eigendom Tobias Cohen Jehora, het heeft alleen zin als de naam commercieel gebruikt gaat worden.

Het is dan ook in dit kader dat Krapuul een nieuwe produktlijn voor Geert Wilders introduceert!

Eerder hadden wij al de Wilderskugeln gelanceerd:

 

Maar bovendien verheugt het ons u kennis te laten maken met Bleek Wilders, dat onder voortdurende kwaliteitscontrole van de heer Wilders persoonlijk staat, en krijgt u er bij aanschaf van 10 flessen het uiterst handige accessoire, de Geert Wilders Pleemate, gratis bijgeleverd!!

 

 

11 gedachten over “Nieuwe Geert Wilders produktlijn!”

  1. Als de bleek geen bruine vlekken verwijdert, hoef ik het niet. Het moeten natuurlijk wel nuttige en aansprekende producten zijn. Haatzaad is een goede, inderdaad, daar kan de modale sociaal-nationalist wat mee. Wilders Havana klapsigaren, gerold van grondwetpapier? De ehhhte Lemburchse uitzwaaivlaai? De migrantgeweerdgeertteert? Free Wildy dolfinariumsouvenirs?

Reacties zijn gesloten.