Het obligate gereutel van Mark Rutte over Max van der Stoel

In de Tweede Kamer werd donderdag Max van der Stoel herdacht. Er was, dat zal niemand verbazen, enkel lof voor de vorige week overleden oud-minister van Staat en Buitenlandse Zaken. Ik vat even samen: oerdegelijk, vasthoudend, bescheiden, vastberaden, onvermoeibaar. Cohen: „Een baken van rechtvaardigheid voor de wereld.” Rutte: „De wereld was zijn thuis. […] Een mooi en groot man, die wereldwijd heel wat brandjes heeft voorkomen en geblust.” In een eerdere reactie prees de premier hem als internationale voorvechter van mensenrechten.

Mensenrechten – ik wil niet vervelend doen, maar volgens mij was het de eerste keer in zijn leven dat Mark Rutte het woord in de mond nam. Dat is geen toeval.

Ik spreek er schande van dat een Mark Rutte zonder stotteren zo over Max durfde te praten. Hij moet zich met dit kabinet de ogen uit de kop schamen! 😡

6 gedachten over “Het obligate gereutel van Mark Rutte over Max van der Stoel”

  1. Je hebt ook niet, nog minder dan bij Balkenende (en dat wil wat zeggen), het gevoel dat je je premier ziet als je Mark Rutte in beeld ziet verschijnen.
    Het blijft een kwajongen die door de echt serieuze klootzakken van een of andere dubieuze club tot kop-van-jut is benoemd.

  2. Laurent, misschien lijkt het ook wel zo doordat Balkenende respectievelijk Rutte jonger zijn dan jij of ik…
    Plus dat het corpsballencultuurtje inmiddels een hoog Peterpansyndroom meebrengt.

  3. Obama is ook jonger dan ik ben, Andrë Rouvoet ook en toch heb ik bij hen dat gevoel niet.

  4. Dat is waar, dat zijn ook geen corpspikkies of zo wel, dan zijn ze er overheengegroeid.

  5. Keira Schreef:

    Obama is ook jonger dan ik ben, Andrë Rouvoet ook en toch heb ik bij hen dat gevoel niet.

    Goed punt, inderdaad. Ook bij Bos had ik dat niet (mijn leeftijd).

  6. Laurent Schreef:

    Het blijft een kwajongen die door de echt serieuze klootzakken van een of andere dubieuze club tot kop-van-jut is benoemd

    Wat heeft dit met leeftijd te maken? Het is kwestie van mentaliteit en clubverkiezing.:))

Reacties zijn gesloten.