Het ‘debat’ over nieuwe financiële steun aan Griekenland is voorbij. Eigenlijk was er geen debat maar een schijnvertoning.
Natuurlijk gaat VVD akkoord met het plan van Rutte. Er is – nogmaals – geen enkele situatie denkbaar waarin de VVD niet akkoord gaat met de uitspraken van Rutte. En als ze niet akoord zouden gaan, had het geen impact op welke manier dan ook op de toekomst van dit noodsteunplan. Die mogelijkheid resteert ons eenvoudig weg niet meer. Wat wel resteert is dus heel heel veel poppenkast voor de kijkers thuis. Den Haag als theaterproductie. Dit soort berichtgeving betreft dus gewoon leugens en doelbewuste misleiding van het volk, VVD-stijl.
(LangLeveEuropa)
We weten dit natuurlijk al lang. Het zou echter wel zo oprecht zijn wanneer een of meerdere politieke partijen thuis zouden blijven met als verklaring dat een debat in Den Haag over dit steunpakket er helemaal niet toe doet.